Contact

Wilt u meer informatie of wil je contact met een van onze medewerkers?

Wij zijn van maandag t/m vrijdag bereikbaar van 08.30 uur tot 17.00 uur

Bent u consument, neem dan contact op met uw adviseur
 

Particulier 
tel: 040 - 290 75 75
email: info@vcn.nl


Zakelijk 
tel: 040 - 751 64 41
email: zakelijk@vcn.nl


Schade
tel: 040 - 290 75 70
email: schade@vcn.nl


Verzuim
tel: 040 - 751 64 40
email: verzuim@vcn.nl


Commercieel
tel: 040 - 290 75 77
email: commercieel@vcn.nl


Financieel
tel: 040 - 290 75 80
email: financieel@vcn.nl

 

VCN United Capital
tel: 0165-523666
fax: 0165-523667
email: info@unitedcapital.nl

 

VCN Support
tel: 013-5812660
fax: 013-5812680
email: support@vcn.nl


 

Route
Voor een routebeschrijving naar Nuenen, Tilburg of Roosendaal kunt u hier uw adres invullen.

Voorbeeld: Kerkstraat 15, Eindhoven
Routebeschrijving naar Nuenen, Tilburg of Roosendaal
Adres

VCN Verzekeringen
De Pinckart 48
5674 CC Nuenen

Postadres
Postbus 130
5670 AC Nuenen


VCN Support
Wilhelminapark 14b
5041 EA Tilburg


VCN United Capital
Vlierwerf 5-G
4704 SB Roosendaal



Betaalgegevens 
Postbank 70142
Bank 67.10.63.480
IBAN: NL97 INGB0671063480

© VCN Verzekerings Combinatie Nederland B.V.    algemene leveringsvoorwaarden | disclaimer | privacy statement | gebruikersvoorwaarden